Gimnazjum nr 2 w Koluszkach

Nasi absolwenciANETA NOWAK

magister prawa, doktorantka w Katedrze Materialnego Prawa Podatkowego na Wydziale Prawa i Administracji UŁ. Prawnik w Mariański Group Kancelaria Prawno-Podatkowa. Współpracownik Centrum Dokumentacji i Studiów Podatkowych oraz Fundacji CDiSP. W 2011 r. uczestniczka Eucotax Wintercourse w Rzymie. Jej zainteresowania w szczególności obejmują problematykę podatku od towarów i usług oraz podatku dochodowego od osób fizycznych.


KAMILA ŚCIBIOREK

studiuje „Aktorstwo dramatyczne” w Państwowej Wyższej Szkole Teatralnej W Krakowie , aktorka w Teatrze im. Ludwika Solskiego w Tarnowie. O jej licznych dokonaniach i pomysłach możemy się więcej dowiedzieć na stronie portalu społecznościowego: 


MARTA MOTYL

studiowała historię sztuki na Uniwersytecie Łódzkim, prowadzi bloga Skrzydlate słowa. Sama o sobie pisze „Zbieram emocje i obrazy. Zamieniam je w słowa, układam w zdania i nie zapominam o przecinkach ;) Napisałam powieść "KochAna", pracuję nad kolejną.”  Powieść Marty Motyl „KochAna” ukazała się w 2012 r. Jest to zapis walki z anoreksją młodej studentki ASP, dla której choroba stała się pretekstem do poszukiwań własnego „ja”.


MATEUSZ WINKIEL


absolwent Wydziału Filmu i Fotografii Wyższej Szkoły Sztuki i Projektowania w Łodzi. Założyciel domu produkcyjnego Mania Studio. Autor kilkudziesięciu teledysków. Współpracował m.in. z takimi wykonawcami jak: Star Guard Muffin, Halina Młynkowa, Holden Avenue, Frontside, Farben Lehre, The Analogs, Hunter, My Riot, Vienio, The Boogie Town, Grzegorz Turnau, Happysad, UnSun, Coma, Piotr Rogucki . Z zakresem działalności Mateusza Winkla możemy się zapoznać na stronie internetowej www.maniastudio.pl.


JAKUB BARTKOWSKI

piłkarz grający na pozycji obrońcy w Widzewie Łódź. W piłkę nożną zaczął grać w rodzinnych Żakowicach mając zaledwie siedem lat. Aktualnie reprezentuje barwy czterokrotnego mistrza naszego kraju - Widzewa Łódź, a także ma za sobą występy z orzełkiem na piersi w młodzieżowych drużynach reprezentacji Polski. W październiku 2011 roku, Kuba znalazł się wśród wybrańców selekcjonera reprezentacji Polski do lat 20. Od tamtego czasu dość regularnie otrzymywał powołania do narodowych zespołów U-20, U-21 i U-23. Dzięki temu miał okazję zagrać w biało-czerwonych barwach przeciwko reprezentacji Niemiec, czy też Grecji.


 

Koluszki ul. Mickiewicza 8
tel.(44) 714-58-63
e-mail:gim2@koluszki.pl


Photo