Gimnazjum nr 2 w Koluszkach

Osiągnięcia edukacyjne

Imię i nazwisko ucznia Tytuł Nazwa konkursu Opiekun

Rok szkolny 2016/2017

Anita Włodarczyk finalistka II Okręgowy Konkurs z Języka Angielskiego i Niemieckiego w I LO p. Jolanta Piasecka
Borys Chmielewski I miejsce Wojewódzki konkurs plastyczny "Europejska bombka" p. Jolanta Piasecka

Rok szkolny 2014/2015

Angelika Lisiewska finalistka Ogólnopolski Konkurs "Papież Słowianin" p. Barbara Gudanis-Kościołek
Marta Gawrych finalistka Ogólnopolski Konkurs „Z poprawną polszczyzną na co dzień” p. Barbara Gudanis-Kościołek
Oskar Gąsiorek finalista Ogólnopolski Konkurs Literatury Fantasy „Źródła Marzeń – Source of Dreams” p. Justyna Sereczyńska
Andgelika Lisiewska laureat Ogólnopolski Konkurs wiedzy na temat zdrowia i jego ochrony – MEDITEST p. Lidia Adamczyk
Jagoda Rybaczuk laureat Ogólnopolski Konkurs dla Dzieci i Młodzieży 2015 "Dwie książki „ p. Barbara Gudanis-Kościołek
Marta Gawrych wyróżnienie Ogólnopolski Konkurs wiedzy na temat zdrowia i jego ochrony – MEDITEST p. Lidia Adamczyk
Wojciech kaczmarek wyróżnienie Ogólnopolski Konkurs „Zaraź nas swoją pasją” p. Barbara Gudanis-Kościołek
Patrycja Bukowska wyróżnienie Ogólnopolski Konkurs Literacki „Weterani 1953 - 2015” p. Barbara Gudanis-Kościołek
Marta Wachowicz finalistka I etapu Ogólnopolski Konkurs Recytatorski „Strofy o ojczyźnie” p. Barbara Gudanis-Kościołek
Klaudia Latek II miejsce I etap XVII edycji Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego dla Dzieci i Młodzieży „Bezpieczeństwo i rozwaga – tego od Ciebie każdy wymaga!” p. Ewa Pietrzyk
Patrycja Kobus III miejsce I etap XVII edycji Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego dla Dzieci i Młodzieży „Bezpieczeństwo i rozwaga – tego od Ciebie każdy wymaga!” p. Ewa Pietrzyk
Marta Gawrych XII miejsce Ogólnopolska Olimpiada Franciszkańska p. Justyna Szymańska
Martyna Karlińska III miejsce Wojewódzki Konkurs „Powstanie styczniowe” p. Aneta Korczyńska
Natalia Majchrzak III miejsce Wojewódzki Konkurs Plastyczny SMAKI FRANCJI p. Jolanta Piasecka
p. Annika Niburska
Martyna Karlińska I miejsce II edycja Konkursu j. niemieckiego „Lesen wir Mӓrchen von Brüdern Grimm” p. Jolanta Piasecka
Maja Szymańska II miejsce II edycja Konkursu j. niemieckiego „Lesen wir Mӓrchen von Brüdern Grimm” p. Jolanta Piasecka
Martyna Karlińska I miejsce Międzyszkolny Konkursie Języka Angielskiego „English crossword” p. Annika Niburska
Patrycja Bukowska I miejsce Międzyszkolnego Konkursu z Języka Angielskiego i Niemieckiego „Do you speak Deutsch? – język obcy fajnie znać” p. Aneta Kopyś
Martyna Karlińska laureat II Międzyszkolne Dyktando z Języka Angielskiego p. Annika Niburska
Nataila Kamińska II miejsce Gminny Konkurs Pieśni i Piosenki Patriotycznej p. Anetta Borowiecka
Wiktoria Kaczorowska III miejsce Gminny Konkurs Pieśni i Piosenki Patriotycznej p. Anetta Borowiecka
Maja Szymańska III miejsce Konkurs recytatorski „NAUKA Z PASJĄ W I LO W KOLUSZKACH” p. Barbara Gudanis-Kościołek

Rok szkolny 2013/2014

Anna Cieryt finalistka Ogólnopolski  Konkurs "Papież Słowianin" p. Barbara Gudanis-Kościołek
Angelika Lisiewska finalistka Ogólnopolski Konkurs „Z poprawną polszczyzną na co dzień” p. Barbara Gudanis-Kościołek
Jagoda Rybaczuk wyróznienie Ogólnopolski Konkurs „Obraz a słowo. Literacki opis dzieła malarskiego” p. Barbara Gudanis-Kościołek
Maja Szymańska wyróżnienie Ogólnopolski Konkurs na alternatywne zakończenie dowolnej lektury szkolnej Literacki Sopot 2014 p. Barbara Gudanis-Kościołek
Natalia Majchrzak wyróżnienie Wojewódzki Konkurs Plastyczny „Kolory Francji” p. Bożena Michniewicz
Angelika Zaborska II miejsce Powiatowy Konkurs Plastyczny „Moja ulubiona bibliotekarka” p. Bożena MIchniewicz
Marta Wachowicz II miejsce Powiatowy Konkurs Recytatorski „ Na ścieżkach Chrystusowych” p. Barbara Gudanis-Kościołek
Maja Szymańska wyróżnienie Powiatowy Konkurs Recytatorski „ Na ścieżkach Chrystusowych” p. Barbara Gudanis-Kościołek
Martyna Karlińska wyróżnienie Powiatowy Konkurs Recytatorski „ Na ścieżkach Chrystusowych” p. Małgorzata Woźniak
Karina Bartnicka I miejsce Powiatowy Konkurs Plastyczny Koty p.Bożena Michniewicz
Maja Szymańska I miejsce Gminny Konkurs Recytatorski „Czytamy Tuwima” p. Barbara Gudanis-Kościołek
Martyna Karlińska I miejsce Międzyszkolny Konkurs z Języka Angielskiego p. Annika Niburska
Natalia Krawentek I miejsce Gminny Konkurs Pieśni i Piosenki Patriotycznej p. Anetta Borowiecka
Nataila Majchrzak I miejsce Gminny Konkurs Plastyczny „Turcja, jakiej nie znamy” p.Bożena Michniewicz
Natalia Kamińska II miejsce Gminny Konkurs Pieśni i Piosenki Patriotycznej p.Anetta Borowiecka
Wiktoria Krzemińska III miejsce Gminny Konkurs Pieśni i Piosenki Patriotycznej p.Anetta Borowiecka

Rok szkolny 2012/2013

Natalia Strzelecka Finalistka Ogólnopolski Konkurs „Z poprawną polszczyzną na co dzień” p. Barbara Gudanis
Edyta Siemińska I miejsce Archidiecezjalny etap Olimpiady Franciszkańskie p. Justyna Szymańska
Marta Gawrych III miejsce Archidiecezjalny etap Olimpiady Franciszkańskie p. Justyna Szymańska
W.Krzemińska,
A.Cieryt,
M.Jastrzębska
M.Nowakowska,
A.Zrobek
I miejsce Międzyszkolny Konkurs czytelniczy „A właśnie, że czytamy” p. Jolanta Dąbrowska
p. Barbara Gudanis
p. Katarzyna Pawlak
Natalia Krewentek II miejsce Gminny Konkurs Piosenki Patriotycznej p. Aneta Borowiecka
Jagoda Rybaczuk
Adam Kusiak
Wyróżnienie Międzynarodowa Wystawa Szopek Bożonarodzeniowych p. Bożena Michniewicz
Natalia Majchrzak I miejsce II edycja Konkursu Plastycznego - Św. Faustyna - Patronka Łodzi, nauczycielka wiary p. Bożena Michniewicz
Edyta Siemińska V miejsce Ogólnopolska Olimpiada Franciszkańska p. Justyna Szymańska

Rok szkolny 2011/2012

Ewa Rżanek II miejsce Archidiecezjalny Konkurs Wiedzy Biblijnej p. Justyna Szymańska
Edyta Siemińska VII miejsce Ogólnopolska Olimpiada Franciszkańska p. Justyna Szymańska
Martyna Urbańska I miejsce Powiatowy Konkurs Poprawnej Polszczyzny p.Małgorzata Woźniak
Agata Garnys I miejsce Ogólnopolski  Konkurs Plastyczny "Malowane poezją" p. Bożena Michniewicz
Ilona Gruchała II miejsce Wojewódzki Konkurs Fotograficzny p. Bożena Michniewicz
Mateusz Głowacki V miejsce Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Klasa ze snów - wyprawa na Marsa" p. Bożena Michniewicz
Natalia Krawentek I miejsce Gminny Konkurs Piosenki Patriotycznej p. Aneta Borowiecka
Paulina Matuszewska I miejsce Konkurs Literacki "Wspomnienia z młodości" p. Barbara Gudanis

Rok szkolny 2010/2011

Maximilian Baran II miejsce Powiatowy Konkurs Wiedzy o Krajach Niemieckojęzycznych p. Jolanta Pisaecka

Rok szkolny 2009/2010

Aleksandra Pabiniak Finalistka Wojewódzki Konkurs Wiedzy o Sztuce p. Bożena Michniewicz

Rok szkolny 2007/2008

Jarosław Gebel Finalista Wojewódzki Konkurs Wiedzy o Sztuce p. Bożena Michniewicz

Rok szkolny 2005/2006

Łukasz Kaźmierczak Laureat Wojewódzki Konkurs Języka Niemieckiego p. Aneta Kowalewska-Kopyś
Łukasz Kaźmierczak Finalista Wojewódzki Konkurs Geograficzny p. Elzbieta Filipiak-Mela
Łukasz Kaźmierczak Finalista Laureat  Wojewódzki Konkurs Matematyczny p. Agnieszka Podwysocka
Malwina Iłowiecka Finalistka Wojewódzki Konkurs Biologiczny p. Mariola Bomba
Ewelina Misiak Finalistka Wojewódzki Konkurs Biologiczny p. Mariola Bomba

Rok szkolny 2004/2005

Marcin Patecki Laureat Wojewódzki Konkurs Fizyczny p. Krystyna Przemyślak

Rok szkolny 2003/2004

Filip Klemański Finalista Wojewódzki Konkurs Historyczny p. Aneta Korczyńska
Maria Sobczyk Laureatka Wojewódzki Konkurs Biolobiczny p. Mariola Bomba

Rok szkolny 2002/2003

Maria Sobczyk Laureatka Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego p. Alicja Kowalczyk
Jacek Jastrzębski Laureat Konkurs Przyrodniczy ogłoszony przez  Centrum Edukacji Przyrodniczo - Leśnej p. Mariola Bomba
Jakub Kęsicki Finalista Wojewódzki Konkura Informatyczny p. Dorota Iłowiecka
Maria Sobczak Finalistaka Wojewódzki Konkurs Biologiczny p. Mariola Bomba

Osiągnięcia sportowe

Nazwa zawodów Skład Miejsce Opiekun

Rok szkolny 2009/2010

Orlikowa Liga Mistrzów- Łódzkie 2009 w kat. 13-15 lat, piłka nożna chłopców Daniel Grobelny, Kamil Ławski, Krzysztof Świnoga, Adrian Pyra, Piotr Łyda, Maciej Idrian, Damian Warchoł, Piotr Kubicki, Hubert Marczyk, Bartek Warda, Jacek Jankowski, Dawid Dudka II  p.Jacek Drabik
 

Koluszki ul. Mickiewicza 8
tel.(44) 714-58-63
e-mail:gim2@koluszki.pl


JESTEŚMY NA FACEBOOK'u

Photo